AK PARTİ TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI CÜNEYT YÜKSEL, “MALKARA’MIZI 5 YILDA HAK ETTİĞİ YERE TAŞIYACAĞIZ”

AK PARTİ TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI CÜNEYT YÜKSEL, “MALKARA’MIZI 5 YILDA HAK ETTİĞİ YERE TAŞIYACAĞIZ”

AK Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel, seçim çalışmaları kapsamında Malkara ilçesini ziyaret etti.

Cumhur İttifakı'nın yöneticileri ile birlikte, basın mensuplarıyla buluşan Yüksel, "Tekirdağ İçin Gerçek Belediyecilik" vizyonuyla Malkara için belirlenen Değişim, Gelişim ve Dönüşüm hedeflerini anlattı.

Yüksel, AK Partili belediye yönetimlerinin ardından, son on yılda ilçeye yeterli hizmetin ulaşmadığını belirterek, "Malkara'mız ne yazık ki yıllardır hak ettiği yerlere gelemedi. Ancak önümüzdeki 5 yil içinde Malkarayi hak ettiği konuma taşimak için söz verdi.” dedi.

Malkara'nın her mahallesinde yaşanacak değişim, gelişim ve dönüşümle ilgili hedeflerini paylaşan Yüksel, "Gönül veren gönül alır" ilkesiyle, halka hizmet etme azimlerini vurguladı. Su ve yol sorunları başta olmak üzere ilçenin ve genel olarak Tekirdağ'ın karşı karşıya olduğu birçok sorunu çözüme kavuşturmak için gece gündüz demeden çalıştıklarını ve projeler hazırladıklarını söyledi.

Yüksel, 15 Şubat'a kadar tüm ilçelere vaatlerini açıklayacaklarını belirterek, “Malkara'mızın tüm sorunlarını biliyor ve çözüm için hazırız.” dedi.

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Başkan Adayı Yüksel’in açıklamaları, Malkara ve Tekirdağ'da yaşayan vatandaşlar için umut verici bir gelecek vaat ediyor.

 

Yayınlanma Tarihi : 29/1/2024 22:04
Okunma Sayısı : 366
reklam 1
  

TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KİM OLSUN?


CÜNEYT YÜKSEL
CANDAN YÜCEER