ALBAYRAK, VERDİĞİ SÖZLERİ TUTMAZSA CHP SEÇİME TEK BAŞINA GİDER

ALBAYRAK, VERDİĞİ SÖZLERİ TUTMAZSA CHP SEÇİME TEK BAŞINA GİDER

18 ay Millet İttifakı’na kapısını kapatan CHP’li Büyükşehir Belediye Başkanı Albayrak, İyi Parti  Tekirdağ İl Başkanı Sertaç Alkaya’nın önderliğinde İyi Parti’nin 11 İlçe Başkanı ile birlikte yemekli toplantıda bir araya geldi. İl Başkanlık Divanı’nın basına tanıtıldığı toplantıda Bak bitv’nin sorularına cevap veren İl Başkanı Alkaya’nın dediğine göre:

 

“Büyükşehir Belediye Başkanı’yla görüşmemiz o kadar şeffaf oldu ki, Büyükşehir Belediye Başkanımız bunu bir milat olarak kabul ettiğini, bundan sonraki sürecin de Tekirdağ’da ittifakın ruhuna yakışır bir vaziyette yapılması gereken hususların ne olduğu, neler yapılması gerekiyorsa bu şekilde bir koordinasyon kurulacağını ifade etti. Önümüzdeki hafta içinde bunun iyi bir şekilde, iyi bir noktaya geleceğine inanıyorum.” dedi.

 

Kadir Albayrak’ın verdiği sözlere sadık kalmadığını, bu yüzden partisini daima zor durumlara düşürdüğünü bilen biri olarak, Albayrak’ın İyi Parti ile milat ilan ettiğini söylediği sürece de (umarım yanılırım) inanmak çok güç. Albayrak, İyi Parti’nin verdiği son şansını kaybeder mi, Millet İttifakı’nın Tekirdağ ayağını budar mı?, diye sorulursa buna İyi Partililerin cevabı kesinlikle  “Albayrak, verdiği sözleri tutmazsa CHP seçime tek başına gider” şeklinde olur.

 

Belki dikkatlerden kaçtı ama ben hemen hatırlatayım. İyi Parti Tekirdağ İl Başkanlık Divanı’nın basına tanıtıldığı toplantıya Ankara’dan gelerek katılan İyi Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Ayhan Bölükbaşı’nın kürsüden partililerine seslenerek ve basın kanalıyla Millet İttifakı’na verdiği mesaj çok önemliydi. Bölükbaşı aynen şunları söyledi: “İyi Parti’siz hiçbir şekilde Türkiye siyasetinin denklemi kurulamıyor. Önümüzdeki süreç bizi hızla erken seçime götürüyor…”

 

Bak bitv

"BAK Bİ HABER"

BAKBİTV PRODÜKSİYON

Özer ENGİNLER. Genel Yayın Koordinatörü.

İletişim:

0533 513 4201

TEKİRDAĞ / SÜLEYMANPAŞA

 

Yayınlanma Tarihi : 23/10/2020 03:57
Okunma Sayısı : 504
reklam 1
FACEBOOK BAKBİTV REKLAM

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN