ALBAYRAK BAYRAMLAŞMADA MUHALEFETİ YERDEN YERE VURDU

ALBAYRAK BAYRAMLAŞMADA MUHALEFETİ YERDEN YERE VURDU

ALBAYRAK BAYRAMLAŞMADA MUHALEFETİ YERDEN YERE VURDU

Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ İl Başkanlığı’nda partililere yönelik bayramlaşma etkinliği düzenlendi.

Sabah 10’da yapılan bayramlaşmanın ardından Tekirdağ İl Başkanı M. Ali Işıkgör, Süleymanpaşa İlçe Başkanı İsmail Öztürk ve eski milletvekili M. Nuri Saygun’un partililere verdikleri bayram mesajının ardından, bayramlaşmada yer alan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak söz aldı. Albayrak, partililere ve Tekirdağlılara hitaben yaptığı konuşmada, İstanbul seçimlerini Ekrem İmamoğlu’nun kazanmasıyla Türkiye çapında CHP’den başka bir seçeneğin kalmadığını ifade etti.

Albayrak, sert bir şekilde eleştirdiği, CHP’nin kaybettiği ilçeleri kazanan yeni belediye başkanları hakkında ‘seçildikten bugüne kadar hiç bir şey yapmadıklarını, çaresizliğin onları siyaseten CHP’yi ve büyükşehir belediyesini eleştirmeye, yalan söylemeye ittiğini’ kendi dilinle anlatmaya çalıştı.

Gündemde yer alan haberlere değindikten sonra Albayrak, kutlanacak olan bayramlarda ve özellikle 30 Ağustos Zafer Bayramı için önemli çalışmalar yaptıklarını ortaya koyarken bu tür bayramlara önem veren belediye çalışanları dahil, tüm partililerin 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarında olmaları için gerekli çalışmaları Tekirdağ İl Başkanı M. Ali Işıkgör ile birlikte dizayn edeceklerini belirtti.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ın dikkat çeken en önemli sözlerinden biri, “savunmada kalmayın” oldu.

Bak bitv
İÇ YAPIM
"BAK Bİ HABER"
BAKBİTV PRODÜKSİYON

Özer ENGİNLER. Genel Yayın Koordinatörü.

İletişim:
0533 513 4201

TEKİRDAĞ
SÜLEYMANPAŞA

Yayınlanma Tarihi : 30/8/2019 23:47
Okunma Sayısı : 400
reklam 1
  

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN