CHP'NİN SÜLEYMANPAŞA'DAKİ SON ŞANSI

CHP

CHP'NİN SÜLEYMANPAŞA'DAKİ SON ŞANSI

 

Burası bizden gitmez diyen bir başka partilerin bile partililerini anlayamadığı için kaybedilen bir yer oldu onlar için Süleymanpaşa.

 

2019 Mart yerel seçimlerinde CHP, Süleymanpaşa’da belediye seçimlerini kaybederek büyük bir darbe yedi. Türkiye çapında anılan Merkez İlçe Süleymanpaşa ‘Trakya’nın kalesiydi CHP’liler için.’ Kaybettiler…

 

Kaybedilmesinin birçok sebebi olmasına rağmen CHP’lileri tekrar bir araya getirebilecek yeni bir ilçe başkanının kendilerini parti üstü sayanların karışmadığı, partililerin hür iradelerinle seçebiliyor olması gerekiyor. Aksi halde, Süleymanpaşa’da CHP’ye seçim kazandıracak ne bir partili, ne de partiye oy verecek vatandaş kalacak.

 

Eski CHP Süleymanpaşa İlçe Başkanı Murat Emre Kervancılar ile tesadüfen karşılaştığım bir yerde kendisi istemediği halde ısrarla ilçe başkanlığına aday olması gerektiğini, CHP Süleymanpaşa İlçe Başkanı olursa CHP’yi bu çıkmazdan kurtaracak, dargın olanları bir arada toplayacak, özellikle gençlere umut olacak tek kişi sensin diyerek, onayını almadan yaptığım haberin üstünden 4 ay geçti.

 

Ve bugün Murat Emre Kervancılar, partililerin ve kendisinin yoğun çabalarınla güzel bir ekip kurarak CHP’yi ileri taşıyacağına inananların gönlüne ezici bir çoğunlukla girdi.

 

Bak bitv

İÇ YAPIM

"BAK Bİ HABER"

BAKBİTV PRODÜKSİYON

 

Özer ENGİNLER. Genel Yayın Koordinatörü.

İletişim:

0533 513 4201

TEKİRDAĞ

SÜLEYMANPAŞA

Yayınlanma Tarihi : 14/11/2019 00:53
Okunma Sayısı : 1464
reklam 1
  

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN