CHP MARMARAEREĞLİSİ İLÇE BAŞKANI ÇALIŞKAN BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI OLDU

CHP MARMARAEREĞLİSİ İLÇE BAŞKANI ÇALIŞKAN BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI OLDU

CHP Marmaraereğlisi ilçe Başkanı Tolga Çalışkan, Marmaraereğlisi Belediye Başkan aday adaylığı için başvurusunu yaptı.

4 yıldır başarıyla ilçe başkanlığını yürüten ve son genel seçimde ilçedeki tüm sandıklarda CHP’nin çıktığı, üye sayısını da büyük oranda arttıran Tolga Çalışkan’ın aday gösterilmesi halinde Marmaraereğlisi’nde CHP’nin seçimi yeniden kazanmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Aday adaylığı için dosyasını teslim eden Tolga Çalışkan; “Kıymetli hemşehrilerim, değerli Cumhuriyet Halk Partisi ailem, Son 4 yıldır partimizi Marmaraereğlisi İlçe başkanı olarak büyük bir özveri ve gururla temsil etmekteyim. Partim adına bu zamana kadar üstlendiğim her görev için yoğun çaba sarf edip layıkıyla yerine getirmeye çalıştım. Daha fazla sorumluluk almak, daha çok çalışmak ve yaşadığım şehre daha fazla katkı sağlamak adına; Marmaraereğlisi Belediye Başkan aday adaylığı dosyamızı CHP Marmaraereğlisi ilçe Başkanlığı’na teslim ettim.

Daha yaşanabilir bir Marmaraereğlisi için, ilçemizde yeniden Cumhuriyet Halk Partisi’ni iktidar yapmak amacıyla sizlerin de desteği ile elimizden gelen tüm mücadeleye yapacağız. Hakkımızda hayırlısı olsun.” dedi.

 

Yayınlanma Tarihi : 7/12/2023 20:02
Okunma Sayısı : 282
reklam 1
  
FACEBOOK BAKBİTV REKLAM

TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KİM OLSUN?


CÜNEYT YÜKSEL
CANDAN YÜCEER