GAZETECİ NEDİM ŞENER TARAFINDAN AÇILAN DAVAYA SERTAÇ ALKAYA, SESSİZ KALMADI

GAZETECİ NEDİM ŞENER TARAFINDAN AÇILAN DAVAYA SERTAÇ ALKAYA, SESSİZ KALMADI

GAZETECİ NEDİM ŞENER TARAFINDAN AÇILAN DAVAYA SERTAÇ ALKAYA, SESSİZ KALMADI

Gazeteci Nedim Şener'in Twitter’dan İyi Parti’yi hedef alarak yaptığı söylenen İyi Partinin açılımına ters düşen, açılımı İYİ parti olmasına rağmen sürekli olarak adından ip diye bahsedilmesi üzerine İYİ Parti Tekirdağ İl başkanı Sertaç Alkaya, Nedim Şener’in ip olarak yaptığı paylaşımın ne anlama geldiğini Twitter’dan sorması üzerine olay Nedim Şener tarafından açılan dava dosyasına dönüştü.

 

İYİ Parti Tekirdağ İl başkanı Sertaç Alkaya, Süleymanpaşa İlçe Emniyet müdürlüğünde konuyla ilgili verdiği ifadenin ardından, Alkaya’yı desteklemek için bir araya gelen başta İYİ Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanı Ali Darıcı ve Şaban Terzi olmak üzere partililerini de yanına alarak basın açıklamasında bulundu. Sertaç Alkaya’nın basın açıklamasından sonra Tekirdağ İyi Parti İl Başkanlığı’na adaylığını açıklayan Şaban Terzi ile kol kola yürüyerek kameralarımıza “DEMOKRASİ BU” diye seslenmesi seçimlerin ardından birlikte olunacağının habercisi oldu.

 

İyi Parti Tekirdağ İl Başkanlığı’ndan verilen ifade sonrası şu şekilde bir açıklama yapıldı:

TEKİRDAĞ İYİ PARTİDEN GAZETECİ NEDİM ŞENER’E BÜYÜK TEPKİ..

Gazeteci yazar Nedim Şener'in Twitter deki bir tweet için dava açtığı İYİ Parti Tekirdağ İl başkanımız Sertaç ALKAYA,  Süleymanpaşa İlçe Emniyet müdürlüğünde ifade verdi.

 

Emniyet Müdürlüğü çıkışında toplanan partililere seslenen Sertaç ALKAYA; Nedim ŞENER ve benzeri sözde gazeteciler sürekli olarak Partimizin açılımı İYİ parti olmasına rağmen sürekli olarak ip diye nitelemesi anlaşılır nitelikte değildir. Bu nitelemeyle; 5 Milyon oy almış tüm vatandaşlarımız adeta incitilmektedir. İnsanlarımızın şikayetlerine tercüman olmak amacıyla internette bu sözde gazeteciye

İP nedir sorusunu yanlış anlayıp şikayette bulunmuş ve hakkımda soruşturma açılmıştır. Yalan yanlış anlayışlarla İYİ partililer susturulmak istenmektedir. Susması gereken varsa Nedim ŞENER gibi sözde gazetecilerdir. dedi

 

 

Bak bitv

İÇ YAPIM

"BAK Bİ HABER"

BAKBİTV PRODÜKSİYON

 

Özer ENGİNLER. Genel Yayın Koordinatörü.

İletişim:

0533 513 4201

TEKİRDAĞ

SÜLEYMANPAŞA

Yayınlanma Tarihi : 19/6/2020 23:22
Okunma Sayısı : 954
reklam 1
  

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN