İLÇE BAŞKANI TAŞMERDİVENLİ’DEN SEÇİM SONRASI İLK AÇIKLAMA; CHP ÖRGÜTÜ SÜLEYMANPAŞA’DA ÜZERİNE DÜŞENİ YAPTI

İLÇE BAŞKANI TAŞMERDİVENLİ’DEN SEÇİM SONRASI İLK AÇIKLAMA; CHP ÖRGÜTÜ SÜLEYMANPAŞA’DA ÜZERİNE DÜŞENİ YAPTI

CHP Süleymanpaşa İlçe Yönetimi adına yazılı basın açıklaması paylaşan Şenol Özgür Taşmerdivenli;

Süleymanpaşa halkı Sn. Kemal Kılıçdaroğlu’na % 63,9 oy oranı ile destek verirken; Millet ittifakı olarak 5 milletvekilini, Cumhuriyet Halk Partisi olarak ise 4 milletvekilini meclise göndermiştir.” dedi.

Yapılan yazılı basın açıklamasında örgüt olarak yapılan çalışmaları detaylandırarak paylaşan ilçe başkanı Taşmerdivenli şu ifadelere yer verdi:

Değerli Süleymanpaşalı Hemşehrilerim,  

28. Dönem Milletvekilliği ve 13. Cumhurbaşkanı seçimlerini geride bıraktık.

Seçim sürecinde genel merkezimizin ve il başkanlığımızın belirlediği propaganda esasları doğrultusunda çalışmalarımızı 7/24 esasına göre sürdürdük. Halkımıza en etkili şekilde ulaşmak için ilçe örgütümüz, kadın kollarımız, gençlik kollarımız ve halkçı liseliler olarak şimdiye kadar görülmemiş derecede kalabalık bir kadro ile organize olarak sahadaydık.

Seçim döneminde 15000’den fazla vatandaşımızın katılımıyla Süleymanpaşa’da bugüne kadar gerçekleştirilmiş en büyük siyasi mitinglerden birini gerçekleştirdik.

Kadın kollarımız binlerce ev ziyareti gerçekleştirdi. Seçim çalışmalarının tamamına katıldılar. Gençlerimiz bütün engellemelere rağmen ilk defa oy kullanacak tüm genç arkadaşlarımıza Sn. Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun mektubunu ulaştırdıkları gibi; her sokağımızı, caddemizi bayraklarla süslediler. Bütün milletvekili adaylarımızı halkla buluştururken onları halkımıza ilk tanıtanlar ve bu güzel anları fotoğraflayanlar da onlar oldu.

İlçe yöneticilerimiz seçim koordinasyonunda görev aldılar, hiçbir milletvekili adayımızı ayırmadan onlara destek verdiler.  Bütün sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ettiler. Odalar ve meslek örgütlerine adaylarımızı tanıttılar ve onların oylarını istediler.

Okul sorumlusu, sandık sorumlusu, gözlemci, bilişim sorumlusu ve avukatlarımızdan oluşan 1200 kişilik bir kadro ile Süleymanpaşalı hemşehrilerimizin oylarına sahip çıkıldı. Seçim sonuçlarının netleştiği bu saatlerde hem CHP ve Millet İttifakı oylarının Süleymanpaşa ilçemizde arttığını, hem de Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu‘nun Türkiye’de en yüksek oy aldığı ilçelerden birinin Süleymanpaşa olduğunu gördük.

Süleymanpaşa halkı Sn. Kemal Kılıçdaroğlu’na % 63,9 oy oranı ile destek verirken; Millet ittifakı olarak 5 milletvekilini, Cumhuriyet Halk Partisi olarak ise 4 milletvekilini meclise göndermiştir.

CHP örgütü Süleymanpaşa’da üzerine düşeni yapmış ve halkımızın teveccühünü kazanmıştır. Bundan sonraki süreçte de Türk Halkının ve CHP’lilerin hukukunu korumak için  görevinin başında olacaktır.

Değerli Süleymanpaşa örgütü,

Uzun zamandır sürdürdüğümüz seçim çalışmalarında, özellikle saha çalışmaları ve ev ziyaretlerinde emek veren kadın kollarımıza, her alanda yorulmadan usanmadan umutla ve azimle koşturan gençlik kollarımıza, yaşadığımız bu tarihi süreçte ailesine ve işine ayıracağı vakti seçim çalışmalarına ayıran, canla başla koşturan emek veren tüm örgüt üyelerimize, seçim günü Süleymanpaşalı hemşehrilerimizin oylarına sahip çıkmak için sabahın erken saatlerinden gece yarılarına kadar emek veren, mücadele eden okul sorumlularımıza, sandık sorumlularımıza, kat ve bilişim sorumlularımıza göstermiş oldukları üstün mücadeleden ötürü çok teşekkür ediyorum.

Hakkın, hukukun ve adaletin olduğu bir Türkiye idealimizden ve bu uğurda verdiğimiz mücadelemizden bir an bile vazgeçmeyeceğiz. Cumhuriyet Halk Partisi, köklü tarihinde olduğu gibi bugün de gelecekte de demokrasinin, hukukun üstünlüğünün, insan haklarının ve Türkiye Cumhuriyeti’nin bölünmez bütünlüğünün en büyük teminatıdır.

Saygılarımla.

CHP Süleymanpaşa İlçe Yönetimi adına,

Şenol Özgür Taşmerdivenli

 

Yayınlanma Tarihi : 29/5/2023 23:11
Okunma Sayısı : 445
reklam 1
  
FACEBOOK BAKBİTV REKLAM

TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KİM OLSUN?


CÜNEYT YÜKSEL
CANDAN YÜCEER