İYİ PARTİ’NİN 6. KURULUŞ YILI TEKİRDAĞ’DA KUTLANDI

İYİ PARTİ’NİN 6. KURULUŞ YILI TEKİRDAĞ’DA KUTLANDI

İYİ Parti Tekirdağ İl Başkanı Gökhan Metiner, Süleymanpaşa İlçe Başkanı Ali M. Tiryaki başta olmak üzere parti yönetimleri ve partililerce “İYİ Parti’nin 6. Yılının kutlandığı” tören alanında yapılan açıklama şöyle oldu:

İYİ Partimizin Kuruluş Yıldönümü Kutlu Olsun!!!

İYİ Partimizin 6. Yılını kutladığımız bugün hem milletimizin gönlünde yer etmenin hem de sıkışan siyaseti açmanın gururu ile huzurunuzda olmaktan mutluluk duyuyoruz. 2017 yılına kadar; kurulan, denenmiş tüm siyasi hareketler gerek   teşkilatlanma eksikliği, gerekse makam rüşvetleri ile iktidar tarafından "bertaraf" edildi. Ancak Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener'in liderliğinde partimizin kadroları tüm kısıtlamalara, tehditlere, elektriksiz salonlara, çöp konteynerleri  ile kapatılan yollara aldırış etmeden, inandığı yolda ilerledi ve alışıla gelmiş iki kutuplu siyaseti ortadan kaldırarak, yeni  bir nefes oldu. 6 yıl içinde gerçekleşen seçimlerde ve siyasetin ana çizgisinde Partimiz, milletimiz için, her türlü bedeli ödemeye razı olarak siyaset yapmış, beklentilerini parti menfaatine indirgemeyerek, Türk siyasi tarihinde örneği olmayan fedekarlıklarda bulunmuştur. Doğum günümüzde milletimiz için siyasetin dengelerini değiştiriyoruz.

Vatandaşımızı, “İSTEMESENİZ DE MECBURSUNUZ” zihniyeti ile iki kutubun arasına sıkıştıran ucube sisteme baş kaldırıyor, “MİLLETE RAĞMEN SİYASET YAPILMAZ, MİLLET İÇİN SİYASET YAPILIR” diyerek sorumluluk alıyoruz.  

Kurulduğumuz ilk günden bugüne Tekirdağlı hemşehrilerimiz  gerek oylarıyla gerekse duygularıyla yanımızda durdu. Adettir, doğum günlerinde temiz duygularla dilekler dilenir. Biz de, doğum günümüzde hemşehrilerimizden, baş kaldırımızda,  memleketimiz için halis niyetler ile sadece kendilerine güvenerek çıktığımız, yerel seçim sürecinde yanımızda durmalarını diliyoruz.  İYİ Partimizin 6. Yılı, yereli yönetecek kadroların vatandaşlarımızla buluştuğu dönem olacak. Kuruluş   yıl dönümümüz münasebeti ile Cumhuriyet rejimini bize armağan eden, bugün değişim ve gelişim umudunu taşımamızın yegane sebebi, Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü rahmet ve minnetle anıyoruz. Kendisine ve kurucu değerlerine sahip çıkmak için var gücümüzle çalışarak, ülküsünü temsil edeceğiz. Cumhuriyetimizin 100. Yılında umudumuzu yitirmeyerek ve dumanı tüten yörük çadırını güç kabul ederek,  kutsal emanet olan, Devletimizin ve Türk Milletinin hedefi olan muasır medeniyetlerin üzerine çıkaracağımızın sözünü, bu vesile ile bir kez daha, aziz hemşehrilerimize veriyoruz.

 

Yayınlanma Tarihi : 25/10/2023 12:03
Okunma Sayısı : 306
reklam 1
  

TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KİM OLSUN?


CÜNEYT YÜKSEL
CANDAN YÜCEER