İYİ PARTİ İL BŞK ALKAYA, UZAKTAN EĞİTİME DİKKAT ÇEKTİ. ‘EŞİT EĞİTİM’ İSTEDİ

İYİ PARTİ İL BŞK ALKAYA, UZAKTAN EĞİTİME DİKKAT ÇEKTİ.  ‘EŞİT EĞİTİM’ İSTEDİ

İYİ PARTİ İL BŞK ALKAYA, UZAKTAN EĞİTİME DİKKAT ÇEKTİ.  ‘EŞİT EĞİTİM’ İSTEDİ

Tekirdağ İYİ Parti İl Başkanı Sertaç Alkaya, yönetim kadrosu başta olmak üzere Süleymanpaşa İlçe Başkanı Ali Darıcı, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları bir bütün olarak saha çalışmalarını fire vermeden başlattı.

Tekirdağ’da günden güne eriyen CHP’nin yarattığı boşluğu kongre sürecinden bu yana parti içi, parti dışı yapılan çalışmalarla dolduran İYİ Parti Örgütü, yine bir ilke imza atarak “yaşlısından gencine, çalışanından emeklisine, çiftçisinden sanayicisine, kadın haklarından öğrenci işlerine…  varana dek birçok alanda vatandaşların haklarını korumaya yönelik sokaklarda, meydanlarda, çay bahçelerinde çözüm amaçlı basın açıklaması ve çeşitli duyurular yapacaklarını” açıkladı.

 

Tekirdağ İYİ Parti İl Başkanı Sertaç Alkaya’nın önderliğinde bir araya gelen partililer ve bir takım STK’lar, Hasan Ali Yücel Meydanı’nda basınla bir araya gelerek UZAKTAN EĞİTİM sistemi hakkında hiçbir öğrenci ve aileyi mağdur etmeden alınması gereken kararları anlattı. Öğrencileri Korona salgınından uzak tutmak, aynı zamanda eğitimlerini aksatmadan sürdürmek için Pandemi kuralları çerçevesinde yapılacak olan uzaktan eğitim sürecinde maddi durumu yerinde olmayan ailelerin diğerleri gibi eşit eğitim almaları gerektiği detaylandırılarak anlatıldı.

 

Belli mercilere öğrencilerinin sorunlarını anlatmaktan korkan ailelerin kendilerine gelerek sorunlarını anlattıklarını ifade eden Alkaya, “Korku imparatorluğunun içinde yaşıyoruz. Aileler gelip sorunlarımı bize anlatmak zorunda kalıyorlar” dedi.

 

Devamı, izleyeceğiniz görüntülü haberde

 

Bak bitv

"BAK Bİ HABER"

BAKBİTV PRODÜKSİYON

Özer ENGİNLER. Genel Yayın Koordinatörü.

İletişim:

0533 513 4201

TEKİRDAĞ / SÜLEYMANPAŞA

Yayınlanma Tarihi : 9/9/2020 01:15
Okunma Sayısı : 492
reklam 1
  

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN