İYİ PARTİ SARAY İLÇE BAŞKANININ YAPTIĞI PAYLAŞIM CHP İLE İTTİFAK OLMAZ DEDİRTTİ

İYİ PARTİ SARAY İLÇE BAŞKANININ YAPTIĞI PAYLAŞIM CHP İLE İTTİFAK OLMAZ DEDİRTTİ

TBB Başkanı Kadir Albayrak’ın Başkanlığını yaptığı TESKİ’ye bir şikayet te ittifak birliği yaptıkları İYİ Parti’den geldi.

 İYİ Parti Saray İlçe Başkanı Murat Öztürk sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; “Saray'da çalışacak, Saray'ın sayaçlarını okuyabilecek Saraylı personel bulamadınız mı da Süleymanpaşa'dan Saray'a personel alımı yapıyorsunuz?” diye sordu. Bununla kalmadı, “Kimin torpilini kullanıyorsunuz?” diye de ekledi.

Yapılan paylaşımın altındaki yorumlardan birinde; “Su sayaçları okumada personel sıkıntısı var ama Saray’ın evlatlarını eziyorlar sonra Tekirdağ’dan personel getiriyorlar.” deniyor.

İYİ Parti ile ittifak ortaklığı sayesinde kazanılan büyükşehir belediyesine ya da onun kuruluşu TESKİ’de İyi Parti’ye bugüne kadar ne yönetiminde yer verildi ne de İYİ Partili olup ta ihtiyacı olan herhangi birine kadrolarında yer verildi. CHP’li TBB Başkanı Albayrak’tan ya da TESKİ’den ilçe başkanı Öztürk’e cevap gelir mi? bilinmez ama CHP yönetimi ve kadrolarının yok saydığı İYİ Parti bugün tabanını elinde tutmak için haklı olarak tek başına seçime gitmek istiyor.

Parti kulislerinde konuşulanlara göre; “Yarın, öbür gün tekrar ittifak olarak seçimlere girilecekse İYİ Parti bu anlaşmayı protokole dökmeli” deniyor.

 

İYİ Parti Saray İlçe Başkanı Murat Öztürk sosyal medya hesabından yaptığı o paylaşım:

Yayınlanma Tarihi : 2/8/2023 21:34
Okunma Sayısı : 495
reklam 1
  

TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KİM OLSUN?


CÜNEYT YÜKSEL
CANDAN YÜCEER