İYİ PARTİ SÜLEYMANPAŞA İLÇE BAŞKANI DARICI, SÜLEYMANPAŞA’DA SINIRLARI ZORLUYOR

İYİ PARTİ SÜLEYMANPAŞA İLÇE BAŞKANI DARICI, SÜLEYMANPAŞA’DA SINIRLARI ZORLUYOR

İYİ PARTİ SÜLEYMANPAŞA İLÇE BAŞKANI DARICI, SÜLEYMANPAŞA’DA SINIRLARI ZORLUYOR

 

İYİ Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanı Ali Darıcı, Covid 19 salgını nedeniyle ertelenen İYİ Parti İlçe Yönetim Kurulunu basınla tanıştırma ve halka tanıtma programını bir takım önlemler alarak düzenlediği yemekli basın toplantısında tanıttı.

 

Ekibinle birlikte birçok başarıya imza attıklarını görsel sunumla birlikte anlatan Darıcı, Süleymanpaşa sınırlarını aşarak İstanbul yerel seçimlerinde İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in planladığı çerçevede hareket ederek elde edilen başarıya önemli katkılar sağladıklarını hatırlattığı toplantıda, ‘Süleymanpaşa’da yapılan çalışmaların yanısıra ülkemizde yaşanan yolunda gitmeyen siyesetten Ayasofya’ya, Süleymanpaşa’da yaşanan olumlu gidişatın yanında yer aldıklarını, olumsuz giden çalışmalar hakkında her zaman bir fikirleri olup gerekli mercilerle kurdukları irtibata varana kadar yer veren Darıcı’nın, ülkemizde yaşanan ekonomik sıkıntıları da parti teşkilatına ve basına görsel sunumla anlatması dikkatlerden kaçmadı.’

 

İYİ Parti’nin Tekirdağ’da çok güçlü bir pozisyona ilerlediğini kaydeden İYİ Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanı Ali Darıcı, var olan üye sayısının binli rakkamlara ulaştığını da anlatmayı ihmal etmedi. Kadınların parti için önemine işaret ederek “Gezmediğimiz yer, sıkmadığımız el kalmayacak. Yönetim Kurulumuz ve parti üyelerimizle birlikte Süleymanpaşa’yı her zamankinden daha fazla çalışıp şehrimiz için en İYİsini  yapacağız” dedi.

 

Basına ve İlçe Yönetim Kurulana yapılan sunumun ardından İYİ Parti Süleymanpaşa İlçe Yönetim Kurulunda yer alanların isimleri okunarak basınla tanıştırıldı.

 

Bak bitv

İÇ YAPIM

"BAK Bİ HABER"

BAKBİTV PRODÜKSİYON

Özer ENGİNLER. Genel Yayın Koordinatörü.

İletişim:

0533 513 4201

TEKİRDAĞ

SÜLEYMANPAŞA

Yayınlanma Tarihi : 15/7/2020 01:12
Okunma Sayısı : 709
reklam 1
FACEBOOK BAKBİTV REKLAM
YOUTUBE

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
Günlük Kurlar