İYİ PARTİ TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ATASEVER, PROJE TANITIM LANSMANINI GERÇEKLEŞTİRDİ

İYİ PARTİ TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ATASEVER, PROJE TANITIM LANSMANINI GERÇEKLEŞTİRDİ

İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Tekirdağ Milletvekili Selcan Taşçı Hamşioğlu, Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Tolga Akalın, Tekirdağ İl Başkanı Gökhan Metiner, önceki dönem Tekirdağ Milletvekili Enez Kaplan, İlçe Başkanları, Belediye Başkan adayları, il, ilçe yöneticileri, meclis üyeleri ve Tekirdağ basınının katıldığı proje tanıtım programı Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Enis Sülün Konferans Salonunda gerçekleşti.

İYİ PARTİ TEKİRDAĞ İL BAŞKANI METİNER " BİZ ZORU SEVERİZ"

Açılış konuşmasını yapan İ Başkanı Gökhan Metiner, konuşmasında" Biz genel seçimlerin hemen ardından yerel seçimlere hazırlanmaya başlamıştık. Hür ve müstakil parti olarak seçimlere girecek olmamız birilerini korkutmuş olacak ki,

Yandaş medya aracılığı ile bizim aday çıkarmayacağımızı,

Çıkaramayacağımızı söylemeye başladılar. Bunun üzerine Süleymanpaşa ve Şarköy adaylarımızı kesinleştirerek bu iki ilçemizin adaylarını kamuoyu ile paylaştık. Biz İYİ Partiyiz, zoru severiz, bunu unuttular, korkunun ecele faydası yok. İYİ BELEDİYECİLİK geliyor dedi.

 

GENEL BAŞKAN YARDIMCISI VE TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLİ HAMŞİOĞLU "SÜRPRİZLERE HAZIR OLUN"

İl Başkanı Gökhan Metiner'in ardından konuşmasını yapan İYİ PARTİ genel başkan yardımcısı ve Tekirdağ Milletvekili SELCAN TAŞÇI HAMŞİOĞLU ise konuşmasında "İlçe ilçe adayları tanıtırken, seçim kampanyası sürecindeki durumu  değerlendirdi. Hamşioğlu "Gittiğimiz her ilçede adaylarımıza gösterilen yoğun ilgiyi görüyoruz. Vatandaşımız, tertemiz adaylarımızın farkında. Biz bu durumdan anlıyoruz ki tercihi bizden yana. Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız M. İlker Atasever olmak üzere 11 ilçemizde sürprizlere hazırlıklı olun" dedi.

İYİ PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI M.TOLGA AKALIN "İYİ PARTİ TAHTEREVALLİ SİYASETİNİ BİTİRECEK"

İYİ parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı M. İlker Atasever'in proje lansmanına katılan Akalın "Türkiye yıllardır tahterevalli siyaseti yapan iki partinin arasına sıkıştı. Vatandaşlarımız artık birbirlerinden farkı olmayan bu iki partiye mecbur değil! Bu yerel seçimlerde bunu hep birlikte göreceğiz "dedi.

İYİ PARTİ TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI M.İLKER ATASEVER

Ceketler eskidi. Defalarca denenmişlerin inandırıcılığı bitti.

İktidar nimetlerini oy rüşveti olarak sunarak, vatandaşı kandırma dönemide bitti. Zaten bunları yapmak zorundasınız!

Şimdi vatandaş gözünü açtı.

Bu yerel seçimler, vatandaşımızın hem iktidara hem de muhalefete "Yeter artık" dediği seçim olacak. Çünkü

göreceksiniz 1 Nisan  vatandaşımızın karanlıktan aydınlığa çıktığı, güneşin bambaşka parladığı bir gün olacak.

İyilik neferleri burada! EN iyiler burada, buradan söz veriyoruz. 5 yıl içerisinde sorunları bitmiş, yaşamaktan mutlu olacağınız bir Tekirdağ göreceksiniz ve söz veriyoruz. Mutlu, huzurlu, vizyonu ile öncü bir Tekirdağ inşa edeceğiz.

Bu duygularla siz değerli yol arkadaşlarıma, konuklarımız ve değerli basın mensuplarına  emekleriniz için teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum." dedi.

Ardından proje sunumunu gerçekleştiren İYİ Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı M. İlker Atasever sunumunu "BİZ HAZIRIZ" diyerek tamamladı. Program toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

 

Yayınlanma Tarihi : 12/3/2024 21:56
Okunma Sayısı : 166
reklam 1
  

TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KİM OLSUN?


CÜNEYT YÜKSEL
CANDAN YÜCEER