MARMARAEREĞLİSİ BELEDİYESİ ARAÇ FİLOSU, GENİŞLEMEYE DEVAM EDİYOR

MARMARAEREĞLİSİ BELEDİYESİ ARAÇ FİLOSU, GENİŞLEMEYE DEVAM EDİYOR

Ümraniye Belediyesi’nden Marmaraereğlisi Belediyesi araç filosuna bir adet Asfalt Robotu aracı hediye edildi.

Araç filosunu her geçen gün genişletmeye devam eden Marmaraereğlisi Belediyesi’ne bir araç da “kardeş belediye” Ümraniye Belediyesi’nden geldi. Yönetime geldiği günden beri Marmaraereğlisi halkına, daha hızlı ve etkin hizmet sağlayabilmek adına, hizmet filosunu genişletmeye özen gösteren Başkan Hikmet Ata, belediye bünyesine iki yılda üç yeni araç ekleyerek, ilçede daha hızlı çalışma sağladıklarını belirtti.

“VATANDAŞLARIMIZA EN İYİ HİZMETİ SAĞLAMAK İÇİN BÜTÜN İMKANLARI ZORLUYORUZ”

Marmaraereğlisi Belediyesi araç filosunu vatandaşlara daha iyi hizmet vermek amacıyla her geçen gün genişlettiklerini dile getiren Başkan Hikmet Ata; “Daha yaşanabilir bir kent yaratma yolunda kaynaklarımızı etkin ve verimli kullanarak, Belediyemizin hizmet filosuna yeni araçlar kazandırmaya devam ediyoruz. Vatandaşlarımızın taleplerine daha hızlı cevap vermek için bütün imkanlarımızı zorluyoruz. Geçtiğimiz yıl, bir adet Yükleyici (looder) bir adet te çöp komyonunu hizmet filomuza ekledik. Bugün de kardeş belediyemiz, Ümraniye Belediyesi tarafından, yol yapım çalışmalarımızda kullanılmak üzere “Asfalt Robotu” belediyemize hediye edilmiştir. Yeni asfalt robotu aracımızı belediyemiz envanterine eklemenin mutluluğu içerisindeyiz. Genişleyen araç filomuzla yol yapım ve onarım işlemlerimiz daha da hızlanacak. Kendilerine çok teşekkür ediyor ve halkımız için hayırlı olmasını diliyorum.” diye konuştu. 

 Arada, İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü’nden Marmaraereğlisi Belediyesi’ne kullanılmak üzere bir adet tekne hibe edildi. Hibe edilen tekneyi teslim alan Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata, aslına uygun bir şekilde teknenin restore edilmesini sağlayarak Marmara deniziyle buluşturdu.

“Tekne, Sosyal Faaliyetlerde Kullanılacak”

Marmaraereğlisi Belediyesi’nin sosyal faaliyetlerinde, kullanılması amacıyla tekneyi teslim aldıklarını belirten Belediye Başkanı Hikmet Ata;  “Belediyemizin hizmet filosunu hem karada hem denizde genişletiyoruz. Vatandaşlarımızın taleplerine cevap vermek adına bütün imkanlarımızı kullanıyoruz. İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından Belediye Başkanlığımıza teslim edilen Teknemizin restorasyonunu sağladık ve Marmara denizine indirdik. Teknemizi sosyal faaliyetlerde kullanmayı amaçlıyoruz. Nikah merasimi, dalış eğitimi, tekne gezisi gibi bir çok alanda değerlendirilebilir. İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğümüze teşekkür ediyor, teknemizin Marmaraereğlisi halkına hayırlı olmasını diliyorum.” İfadelerini kullandı.

 

 

Yayınlanma Tarihi : 29/6/2021 00:36
Okunma Sayısı : 601
reklam 1
  

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN