MUHARREM İNCE ÇORLU’DA BEKLEDİĞİNİ BULAMADI

MUHARREM İNCE ÇORLU’DA BEKLEDİĞİNİ BULAMADI

Tekirdağ’daki siyasi hayatına başlamadan, kuruluşunu bile   tamamlamadan, az şişip çabuk patlayan balon misali kendi, kendini bitiren parti olarak anılacak hale getirdi adam partiyi iyi mi!

Valilik Merkez İlçe Süleymanpaşa’da, İl Milli Eğitim, İl Tarım, İl Jandarma, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, siyasi partilerin il başkanları burada, kurumsal nitelik taşısın taşımasın alayı burada, o hariç. 11 ilçeyi Ergene’den yönetecek kadar zeki biri. Süleymanpaşayı, valiyi, kaymakamı, siyasileri vs… tanıyan, onlarla dost olan hiç kimseye ihtiyacı yok.

Adam Trakya’da siyasi olarak bel bağladığı Çorlu’ya geldi. Kolay değil 4 dönem üst üste milletvekilliği yap, 2018’de CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı ol, CHP’nin oyundan 8.1 puan fazla oy al, milyonlar sana gönül versin, sonra seni  kendi kurduğun Memleket Partisi’nin Çorlu İlçe Başkanlığı’nın açılışında bir avuç partili karşılasın. Adam miting yapacağım diye geldi, Çorluluların bile olmadığı  alanda adalar vapurundaki simit satıcısına döndü.

11 ilçenin tamamı burada olmalı Türkiye’nin memleket destanı Çorlu’da yazılmalıydı. Bu nasıl bir organizasyon kardeşim. Etrafınızda aklı selim, bu işlerden anlayan hiç kimse yok mu. Yazık değil mi partinin kuruluşu için harcanan emeklere, ilçe başkanlarının, partiye gönül verenlerin gayretlerine. İnce’ye Trakya hakkında konuşulması gereken hangi bilgileri verdiniz de evlerde, arkadaşlar arasında, kahvelerde konuşulur oldu. Propaganda böyle mi yapılır, büyük fırsat kaçırdığınızın farkında mısınız?

Eee adam haklı tabi, senin hakkında niyetimi belli etmek için onun yerinde ben de olsam açılışını yaptığım ilçe başkanlığına girmeden giderdim. Neden mi?, adam hüsrana uğradı. Kendi kurduğu partinin Tekirdağ ayağından darbe yedi. Trakya’yı kendisine kale yapacaktı gol yedi. Onun elinden şimdilik Trakya, senin elinden vekillik gitti.

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce arkasına bile bakmadan gittikten sonra sen kalk il başkanı olarak bunu “BAŞARI ASLA TESADÜF DEĞİLDİR!”, diye paylaş. Ne başarısı Bora Küçükçetin? Muharrem İnce sinirden açılışını yaptığı ilçe başkanlığından içeri bile girmedi. Şu an tesadüf olan ne  biliyor musun Bora Küçükçetin?, senin hala il başkanı olarak orada kalıyor olman!

Farklı fikirler potansiyel düşman, küçük olsun benim olsun, bu partinin de tek adamı olmalı, o da benim dersen; kendin çalar kendin oynarsın…

 

Açılış yaparken Muharrem İnce’ye uçursun diye verdiğiniz güvercinler bile adamın üstüne, başına sıçtı…  

daha ne diyeyim.

Yayınlanma Tarihi : 29/12/2021 22:25
Okunma Sayısı : 1125
reklam 1
  

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN