NALLAR, KAPI KAPI DOLAŞTIĞI KÖYLERDEN REKOR OY ALACAK GİBİ GÖRÜNÜYOR

NALLAR, KAPI KAPI DOLAŞTIĞI KÖYLERDEN REKOR OY ALACAK GİBİ GÖRÜNÜYOR

Son 5 yılki belediye yönetimindeki Ak partili belediyenin 186 parça köy arazisini maalesef sattığına dikkat çeken Nallar, “buna rağmen ne köylere hizmet geldi, ne de Belediyenin borçları azaldı.

Aksine belediye çok daha fazla borçlandı. Sizlere  söz veriyorum köylerdeki belediyeye ait arazilerimize dokunmayacağım, satmayacağım, köylerdeki arazilerimizi koruyacağım, köylerimizi kalkındırmak için çalışacağım“ dedi.

CHP adayı Volkan Nallar ve ekibinin hazırladığı; köy planlamaları, köy kooperatifleri, sözleşmeli tarım, yöresel ürün pazarları ve kırsal turizm gibi başlıklar içeren kırsal kalkınma projeleri ve ekibiyle en uzaktan en yakına tüm köyleri tek tek kapı kapı dolaşarak kendini tanıtması, projelerini anlatması köylerde oturan ve kırsal mahallelerde yaşayan çiftçi vatandaşlarımızın büyük beğenisini kazandı.

CHP Belediye Meclis listesinde tarım ve hayvancılıkla uğraşan, çiftçi kökenli 6 aday bulunuyor. Birçok vatandaşımız “Hepimiz köy kökenliyiz; Nihayet çiftçinin ve köylünün sesi belediye Meclisine taşınacak, köylerimize hizmet gelecek” yorumunu yapıyor.

 

Yayınlanma Tarihi : 6/3/2024 21:38
Okunma Sayısı : 147
reklam 1
  

TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KİM OLSUN?


CÜNEYT YÜKSEL
CANDAN YÜCEER