SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ AK ÇÖZÜM MERKEZİ HİZMETE AÇILDI

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ AK ÇÖZÜM MERKEZİ HİZMETE AÇILDI

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ AK ÇÖZÜM MERKEZİ HİZMETE AÇILDI

Tüm belediyecilik işlemlerinde bürokrasiyi en aza indirmek için harekete geçen Süleymanpaşa Belediyesi, vatandaşlara daha hızlı ve çözüm odaklı hizmet verebilmek amacıyla Ak Çözüm Merkezi projesini hayata geçirdi.

Ortacami Mahallesi Yeni Çarşı Sokak’ta bulunan Ek Hizmet Binası’nın giriş katında hayata geçirilen Süleymanpaşa Belediyesi Ak Çözüm Merkezi, bizzat başvurarak yada “(0282) 259 59 59” nolu telefonu arayarak çözüme daha çabuk ulaşacak.

 

Ak Çözüm Merkezi’nin açılışında Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Süleymanpaşa Kaymakamı Harun Kaya, Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel’in yaptıkları konuşmaların yanısıra açılışta, Süleymanpaşa Belediye Başkanları, bir takım STK’lar ve çok sayıda vatandaş yer aldı.

Yüksel, basına ve vatandaşlara yönelik yaptığı konuşmada Ak Çözüm Merkezi hakkında bilgiler verirken kısa zamanda Süleymanpaşa’da yapılacak olanları da anlatmayı ihmal etmedi.

 

YÜKSEL: “DAHA HIZLI VE ETKİLİ BELEDİYECİLİK İÇİN ADIM ATIYORUZ”

Süleymanpaşa’da yaşayan herkesin belediyecilik hizmetlerinden daha hızlı yararlanmasını sağlayacak, her türlü talep, şikâyet ve öneriyi ilgili birimlere hızla ileterek, en kısa sürede gereğini yapıp geri dönüş sağlayacak olan Ak Çözüm Merkezi’nin, vatandaşı ve vatandaşın taleplerini merkeze alan Gönül Belediyeciliği anlayışının bir sonucu olarak ortaya çıktığını ifade eden Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, daha hızlı ve etkili bir hizmet ortaya koyacakları önemli bir adımı attıklarını belirtti.

Yüksel, “Göreve geldiğimizde yaptığımız ilk şey, imarla ilgili başvurularda haftalarca belge bekleyen vatandaşlarımızın sorununu çözerek imar durum belgesini 1 iş gününde vermek olmuştu. Şimdi de tüm belediyecilik işlemlerinde bürokrasiyi en aza indirerek, hemşehrilerimizin en hızlı şekilde işlemlerini gerçekleştirebilecekleri, sorunlarına doğru çözümleri ya da çözüm adreslerini bulabilecekleri bir hizmet olan ve belediye olarak çok önemsediğimiz Ak Çözüm Merkezimizi şehrimize kazandırıyoruz. Hemşehrilerimiz gelip bize anlatacak, Allah’ın izniyle biz belediye olarak çözüme kavuşturacağız. Şimdiden hepimize hayırlı olsun,” açıklamasında bulundu.

 

Bak bitv

"BAK Bİ HABER"

BAKBİTV PRODÜKSİYON

Özer ENGİNLER. Genel Yayın Koordinatörü.

İletişim:

0533 513 4201

TEKİRDAĞ / SÜLEYMANPAŞA

 

Yayınlanma Tarihi : 13/9/2020 18:04
Okunma Sayısı : 414
reklam 1
FACEBOOK BAKBİTV REKLAM

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN