SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİNDEN İSTİKLAL MARŞI OKUMA YARIŞMASI

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİNDEN İSTİKLAL MARŞI OKUMA YARIŞMASI

Süleymanpaşa Belediyesi, Başkan Cüneyt Yüksel’in önderliğinde yine çok konuşulup örnek alınacak bir etkinliğe daha imza atıyor. Yüksel’in, “İSTİKLAL MARŞIMIZI EN GÜZEL BEN OKURUM, diyenler bir adım öne çıksın” diyerek yaptığı çağrı ile Pandemi döneminde, Pandemi koşullarına bağlı yaşamak zorunda kalan anaokulu, ilkokul, ortaokul ve liseli öğrencilerin beğenerek katılacağı bir yarışma düzenledi.

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİNDEN İSTİKLAL MARŞI OKUMA YARIŞMASI

Süleymanpaşa Belediyesi, okul öncesi, ilk ve orta öğretim öğrencileri arasında İstiklâl Marşı okuma yarışması düzenliyor.

“İstiklal Marşını Oku-Kaydet-Gönder” adıyla düzenlenen ödüllü çevrimiçi İstiklal Marşı okuma yarışması, anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise olmak üzere dört kategoride organize ediyor.

Yarışma, Milli Mücadelemizin simgesi olan İstiklâl Marşı’nın gençler arasında daha iyi anlaşılması, gençlerin sanatsal yeteneklerini geliştirmelerine ve sergilemelerine olanak sağlanması gibi amaçlarla organize ediliyor. “İstiklal Marşını Oku-Kaydet-Gönder” yarışması kapsamında, yarışmaya katılmak isteyen öğrencilerden, İstiklâl Marşımızın ilk iki kıtasını şiir şeklinde okuyarak videoya kaydetmeleri ve bu video ile Süleymanpaşa Belediyesi resmi internet sitesi olan www.suleymanpasa.bel.tr üzerinden yarışmaya başvurmaları isteniyor.

DÖRT KATEGORİDE ÖDÜL VERİLECEK

Çevrimiçi olarak gerçekleştirilen yarışmaya katılmak isteyen öğrenciler, internet sitesindeki başvuru formunu doldurduktan sonra çektikleri videolarını, 0552 952 20 68 numaralı Whatsapp hattına göndererek yarışmaya katılabilecek. Yarışmada dört farklı kategoride ilk üçe giren yarışmacılara sürpriz ödüller verilecek.

BAŞVURULAR BAŞLADI

Konuyla ilgili yapılan açıklamada, yarışma şartnamesinin Süleymanpaşa Belediyesi resmi internet sitesinde yer aldığı, başvuruların 16 Şubat - 9 Mart 2021 tarihleri arasında yapılabileceği ifade edilirken, yarışma sonuçlarının değerlendirmelerin ardından Süleymanpaşa Belediyesi internet sitesinden ve sosyal medya hesaplarından ilan edileceği belirtildi.

Yayınlanma Tarihi : 20/2/2021 02:03
Okunma Sayısı : 352
reklam 1
  

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN