TBB BAŞKAN ADAYI YÜKSEL: “DURAKLAMA DÖNEMİ SONA ERİYOR”

TBB BAŞKAN ADAYI YÜKSEL: “DURAKLAMA DÖNEMİ SONA ERİYOR”

Tekirdağ Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel, çalışmalarına Şarköy İlçesinde devam ederken. Mürefte, Hoşköy ve Eriklice’de Büyükşehir Belediye Başkanı gibi karşılandı ve yoğun ilgi gördü.

Şarköy ilçesinde gerçekleşen Coşkulu karşılamanın ardından Başkan adayı Cüneyt  Yüksel, Cumhur İttifakı Şarköy Belediye Başkan Adayı Görkem Gökkaya, Şarköy ilçe Başkanı Engin Sadunoğlu, Cumhur İttifakının değerli yöneticileri ve teşkilat mensupları  ile birlikte Mürefte Zeytin Satış Tarım Kooperatifi’nin Genel kuruluna katılım sağladı .

Genel Kurulda Şarköy’ün tarihini, kültürünü ve ekonomisini besleyen üreticilerle bir araya gelen Yüksel, üreticilerin talep ve beklentilerini dinleyerek, ihtiyaçlara yönelik çözümler üretileceğini ve sürdürülebilir bir gelecek için Şarköy için hazırlanan güzel projelerde son noktaya gelindiğinin bilgisini verdi.

DURAKLAMA DÖNEMİ SONA ERİYOR

Tekirdağ’da Büyükşehir olarak geride kalan 10 yıldaki duraklama döneminin sona ereceğini belirten Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel, "Şarköy ile  ilgili hayallerimizi gerçekleştireceğimiz projelerimizle geliyoruz. Görkem Gökkaya Başkanımız ile bu projelerimizi birlikte hayata geçirebileceğiz ifadelerinde bulundu. 

ŞARKÖY’ÜN YILDIZI PARLAYACAK

Cüneyt Yüksel projeleri ile birlikte Şarköy’de hayata geçireceği yatırım ve hizmetler hakkında kısa notlar verdi. Şarköy İlçe belediyesinin hizmetleri noktasında gerekli hizmetleri yapmadığını ancak 1 Nisan’dan itibaren Cumhur İttifakı gücü ve birlikteliği ile Şarköy ilçesinin daha fazla hizmetleri ile tanışacağını belirtti. Cumhur İttifakı’nın birlikteliği ile Görkem Başkanımla ilçemize daha fazla güzel yatırımlar yapacağımızdan şüphem yok. Şarköyümüzün bu dönem yıldızının parlayacağını düşünüyorum" dedi.

Genel Kurul toplantısı ardından Hoşköy ve Eriklice mahalleleri’nide ziyaret eden Yüksel, ilçe sakinleri ve Esnafları ziyaret etti. İlçede ve mahallelerde kendisine gösterilen yoğun ilgiden çok memnun olduğunu dile getiren Cüneyt Yüksel, Şarköy ilçemiz ve tüm mahallelerimiz için hazırladığımız proje  kitapçıklarımız hazırlanıyor, inşallah en kısa sürede tüm ilçerimizde gerçekleştireceğimiz projelerimizi lansman toplantısı ile tüm hemşerilerimize duyuracağız dedi.

GENÇLERDEN GENÇ BAŞKANA BÜYÜK İLGİ

Şarköy ilçesi ve mahallelerde yaptığı seçim çalışmalarında gençler tarafından da yoğun ilgi gören Cünet Yüksel’den gençler  2 gb internet talebinde bulundu. Sosyal Medya hesaplarından gençlere çağrılarda bulunan Yüksel, yaş sınırı olmaksızın tüm gençlerimize 2gb internet hediye ediyoruz. İlçelerimizde yaşayan tüm gençlerimiz beni gördükleri her yerde ücretsiz internetlerini benden alabilirler dedi.

 

Yayınlanma Tarihi : 22/2/2024 02:18
Okunma Sayısı : 246
reklam 1
  

TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KİM OLSUN?


CÜNEYT YÜKSEL
CANDAN YÜCEER