TEKİRDAĞSPOR’DA DAŞDAN VE YÖNETİMİ GÜVEN TAZELEDİ

TEKİRDAĞSPOR’DA DAŞDAN VE YÖNETİMİ GÜVEN TAZELEDİ

Tekirdağspor’un olağan kongresinde mevcut Kulüp Başkanı Ekrem Daşdan ve yönetim kurulu tekrar seçildi.

Tekirdağspor’un olağan kongresi Tekirdağspor Tesislerinde yapıldı. Kongrenin Divan Başkanlığını Tekirdağ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mehmet Kaya yaptı.

Kongrede konuşan Tekirdağspor Kulüp Başkanı Ekrem Daşdan hiçbir bahaneye sığınmadan çalıştıklarını ifade ederek,” şunları kaydetti; ”Hepinizin de bildiği gibi geçtiğimiz yıl temmuz ayında gerçekleşen olağanüstü genel kurul ile  ben ve yönetim kurulu arkadaşlarım göreve geldik, hızlıca da sezon için hazırlıklarımıza başladık. Tabi kongrenin geç yapılması gibi dezavantajlarımız vardı ama biz hiçbir zaman bu şekilde bahanelerin arkasına sığınmadık. Tekirdağspor için çok güzel hayalle ile yola çıktık, fakat biliyorsunuz ki bu sene ligin statüsünden dolayı 4. bitirdiğimiz ligden maalesef düştük. Bu durum bizleri de en az sizler kadar derinden üzdü. Ama Tekirdağspor için hayallerimizi gerçekleştirmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğimizden emin olabilirsiniz. Kıymetli kongre üyeleri, Süleymanpaşa Belediyesi tarafından şehrimizin takımına kazandırılan şuanda da kongreyi gerçekleştirdiğimiz tesisimize geçtik. Hızlıca tesisimizin hazırlıklarını tamamladıktan sonra kulübümüzü Barbaros da kaldığı yerden çıkartarak futbolcularımızı buraya taşıdık.  Şuan için bizim görev yaptığımız dönem içerisinde Tekirdağspor’dan alacağı olan kimse yoktur.  Gerçekleşecek olan kongremizin önce takımımıza sonra şehrimize hayırlı olmasını temenni ediyor, saygılar sunuyorum.” dedi

Konuşmanın arından seçime geçildi. Seçime tek liste halinde seçime giren mevcut Kulüp Başkanı Ekrem Daşdan ve yönetim kurulu tekrar seçildi.

Teşekkür konuşması yapan Daşdan, daha da tecrübe kazandıklarını ifade ederek, Tekirdağspor’u layık olduğu yere getirmek için çalışacaklarını söyledi.

Yapılan kongrede yeni yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu; “Ekrem Daşdan, Kamil Özer, Zafer Arpacı, Hilmi Kıldıran, Cenk Serim, Mümin Akbulut, Remzi Cülhacı, Yakup Gazi Tantan, İsmail Satık, Berkant Bektaş, Hikmet Değirmenci, Hakan Koç, Abdullah Yalçın, Uğur Tugay Karabacak, Olcay Aktuna, Fatih Silahtaroğlu, Alperen Meral”

 

Yayınlanma Tarihi : 29/5/2023 03:50
Okunma Sayısı : 657
reklam 1
  

TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KİM OLSUN?


CÜNEYT YÜKSEL
CANDAN YÜCEER