TEKİRDAĞSPOR’UN ANAHTARI KİME TESLİM EDİLECEK

TEKİRDAĞSPOR’UN ANAHTARI KİME TESLİM EDİLECEK

Var olma savaşı veren Tekirdağspor için basın mensuplarıyla kahvaltılı basın toplantısında bir araya gelen Tekirdağspor Başkanı Mülahim Kuru, iş adamları ve kurumsal yetkililere satışı yapılması gereken biletlere yönelik “…eğer belirlenen rakamlara ulaşamaz ve kulübümüz desteksiz kalmaya devam ederse maalesef Bölgesel Amatör Lig’de bile tutunmamız çok zor olacak…“ dedi.

Konu ne biliyormusunuz? 10 bin değil, 15 bin değil, sadece iş  insanlarına ve benzerlerine satılması beklenen bin adet bilet! Üstelik düzenlenen çekilişte, 3 kişiye 2021 model Renault Clio otomobil, 1 kişiye Kuba motosiklet ve 3 kişiye çeşitli modellerde iphone marka telefon verilecek. Ve… toplanan para, verilecek hediyelerin maliyetini karşılamayacak boyutta!

Her yanımız OSB’lerle dolu. 11 ilçeye dağılmış, çoğunun çevre felaketi yaratan fabrikaları var. Bu şehrin havası, suyu, verimli tarım arazileri, sağlığımız tehdit altında. Hadi fabrikalarınızda binlerce insan çalışıyor, ekmek yiyor diye fazla ses çıkartmadık. Bugün, yarın ekmeğini yediğiniz bu kente sahip çıkar, benim de bir dikili ağacım olsun demenizi, fakire, fukaraya, engelliye, öğrenciye, şehrin kültürüne, sporuna destek olmanızı bekledik ama birkaç iş insanının dışında kalan siz, ‘var olma savaşı veren Tekirdağspor’a’ sahip çıkmayarak…

“iyice azıttınız arkadaş”  

Başkan Mülahim Kuru diyor ki; “Tekirdağspor’a sahip çıkılmazsa bu olduğumuz bal liginde bile duramayacağız…” ve ekledi; “maddi destek gelmemesi halinde görevi bırakmak zorunda kalacağız” Eee, bu şehrin Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım nerede? Bu şehrin Valisi’nin bile tek bir bilet almadığı Tekirdağspor nasıl ayakta duracak. TBMM Başkanı Tekirdağlı Mustafa Şentop? Milli Piyango İdaresi’nin izni ile düzenlenen 55. Yıla özel piyango çekilişi sen olmasaydın yapılamazdı, eyvallah ama tek bir bilet bile almayan Tekirdağ Valisi’ne bu biletlerim akıbetini sormak hiç mi aklına gelmedi? Birinizin görev yeri değişecek, gidecek, bir diğeri Meclis Başkanlığı bitince Tekirdağ’a hiç mi gelmeyecek arkadaş!?

CHP Tekirdağ Milletvekili Dr. İlhami Özcan Aygun’dan başka hangi milletvekili, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’den başka hangi belediye başkanı Tekirdağspor’un yanında durdu? Tekel Spor için bile zarardan başka bir şey getirmiyor, boşuna masraf diye diye kapatan, şimdi büyükşehir belediye başkanı olan Kadir Albayrak’tan mı Tekirdağspor’a destek gelecek?

Bence Tekirdağspor’un anahtarını git Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’a teslim et başkan Mülahim Kuru. O bir spor kulübünün nasıl kapatılacağını çok iyi bilir. Boşuna kendini yorma.

 

Tekirdağspor Kulübü Başkanı Mülahim Kuru’nun basın açıklamasını aşağıdaki resme tıklayarak izleyebilirsiniz.

 

Yayınlanma Tarihi : 28/11/2021 23:15
Okunma Sayısı : 1141
reklam 1
  
FACEBOOK BAKBİTV REKLAM

TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KİM OLSUN?


CÜNEYT YÜKSEL
CANDAN YÜCEER