ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANI ADİL KARAİSMAİLOĞLU MARMARAEREĞLİSİ’Nİ ZİYARET ETTİ

ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANI ADİL KARAİSMAİLOĞLU MARMARAEREĞLİSİ’Nİ ZİYARET ETTİ

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Bir dizi temas ve incelemelerde bulunmak üzere Tekirdağ’a ziyarette bulundu.

Tekirdağ ziyareti kapsamında Marmaraereğlisi ilçesine gelen Bakan Karaismailoğlu, Marmaraereğlisi Belediyesi’ni ziyaret ederek Belediye Başkanı Hikmet Ata ile bir araya geldi.

Bakan Karaismailoğlu’na, Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, AK Parti Tekirdağ Milletvekili MKYK Üyesi Mustafa Yel, AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan eşlik ederken, Marmaraereğlisi Kaymakamı Gökhan Gürbüzerol, Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata, AK Parti İlçe Başkanı Muhammed Gökmen ve ilçe protokolü ile birlikte ev sahipliği yaptı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata, kentte hayata geçirilen ve geçirilmesi planlanan alt ve üstyapı çalışmaları, ulaşım ağları, yol, kentsel dönüşüm ve projelerle ilgili Bakan Karaismailoğlu’na brifing verdi.

KARAYOLLARI İSKELESİ VE DEMİR YOLU POJELERİ’NİN SÖZÜ ALINDI

Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata; Demiryolu Projesi ve Karayolları İskelesi Projeleri ile ilgili Bakan Karaismailoğlu’na sunum yaparak destek taleplerinde bulundu.

Yapılan görüşmeler kapsamında konu ile ilgili açıklama gerçekleştiren Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata; “Marmaraereğlisi-Çorlu demiryolu güzergahının ilçe sakinlerimizden gelen talepler doğrultusunda, şehir bütüncüllüğünü bozmayacak şekilde yeniden düzenlenmesinin sözünü Sayın Bakan’ımızdan aldık. Bunun dışında Karayolları İskelesi’nin Belediyemize tahsisi talebinde de bulunduk. Karayolları İskelesi Projesini hayata geçirdiğimizde, Trakya’nın en güzel sahil şeridini vatandaşlarımıza kazandırmış olacağız. Kıymetli Bakan’ımızdan gerekli tüm desteklerin verileceğinin sözünü aldık. İlçemize hayırlı olmasını diliyorum.” İfadelerini belirtti.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu da Marmaraereğlisi için yapılması gereken bütün projelerin arkasında olduklarını belirterek, Belediye Başkanı Hikmet Ata’ya çalışmalarında başarılar diledi.

 

 

Yayınlanma Tarihi : 6/12/2021 20:19
Okunma Sayısı : 332
reklam 1
  

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN