VOLKAN NALLAR, SÜLEYMANPAŞA BELEDİYE BAŞKANI A. ADAYLIĞINI İLAN ETTİ

VOLKAN NALLAR, SÜLEYMANPAŞA BELEDİYE BAŞKANI A. ADAYLIĞINI İLAN ETTİ

Önceki dönem Tekirdağ İl Başkanı Volkan Nallar, duygulu anların yaşandığı CHP Tekirdağ İl Başkanlığı Kuvâ-yi Milliye Salonu’nda yaptığı basın açıklamasıyla Süleymanpaşa Belediye Başkanı A. Adayı olduğunu açıkladı.

Yoğun kalabalıklara sahne olan Kuvâ-yi Milliye Salonu’nu ve alt katında sinevizyon aracılığı ile Nallar’ın A. Adaylığı açıklaması katılım sağlayanlar tarafından izlendi.

Süleymanpaşa Belediye Başkanı A. Adayı Volkan Nallar basına ve katılımcılara yönelik A. Adaylığını ilan ettiği açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

Sevgili Cumhuriyet Halk Partisi Ailem, Değerli Süleymanpaşalılar ve Basınımızın Güzide Temsilcileri Süleymanpaşa Belediye Başkanlığı Aday Adaylık Açıklamama Hepiniz Hoş Geldiniz Sefalar Getirdiniz.

Havasını soluduğum, suyunu içtiğim ve evlatlarımın doğduğu en büyük sevdam, Süleymanpaşa’ya hizmet etmek için aday olduk.

Cumhuriyetimizin 100. Yılında Cumhuriyet Halk Partisinin En Genç İl Başkanlığını yaptık. Görevimizi başarılı şekilde tamamlayarak yine genç bir arkadaşımıza İl Başkanlığımızı devir ettik.

Bu şehri genciyle, kadınıyla, yaşlısıyla, engellisiyle ve çocuklarımız dahil olmak üzere tüm paydaşlarımız ile, ortak akılla yönetmek ve tüm kesimlere eşit hizmet götürebileceğimize inandığımız için aday olduk..

Ben Volkan Nallar olarak bu yolculuğa çıkmıyorum…

Birlikten kuvvet doğar sözünü her daim kendine şiar edinmiş biri olarak BİZ diyerek, yani tüm Süleymanpaşalı yurttaşlarımız ile birlikte çıkıyoruz.

İl Başkanlığım sürecinde gerek deprem anından hemen sonra, gerek Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçimlerinde çalışmalarımızla hem Süleymanpaşalı hem de Tekirdağlı yurttaşlarımızın övgüsünü kazandığımıza inanıyorum. Bu süreçte söz verdiğimiz gibi sıkmadık el, çalmadığımız kapı kalmadı.

Geçmiş zamanlar da Tekirdağsporumuzun hem yöneticilik hem de Başkanlık yaptığım dönemler de Tekirdağsporumuzun başarısı herkesin takdirini kazanmıştır.

Esnaflığım sürecinde ve Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığım da hiçbir yurttaşımızı aç ve açıkta bırakmadık. Elimiz yettiğince gücümüz elverdiğince her yurttaşımıza dokunduk ve dokunmaya devam edeceğiz.

Çıktığımız yolun zor olduğunu biliyoruz. Ama sevdam olan Süleymanpaşamın kaybettiği 5 yılı tekrar geri kazanacağız.

251 bin 558 yurttaşımızın istek ve beklentilerini çok iyi biliyoruz.

Süleymanpaşa Belediye Başkanı olduğumuz da Meclis Üyelerimiz, Başkan Yardımcılarımız ve Ben, Süleymanpaşa’da önemli konularda Yurttaşlarımız ile birlikte karar vereceğiz.

Belediyemiz de Başkanlık kapıları olmayacak! Çünkü biz makamlarda değil Süleymanpaşamızı kardeşlerimiz, abilerimiz, ablalarımız ve en önemlisi çocuklarımız ile birlikte alanlarda yöneteceğiz

Size söz veriyoruz.

Son Sözüm Cumhuriyet Halk Partisi Aileme

Tekrar söylemek isterim Cumhuriyetimizin 100. yılında Cumhuriyet Halk Partisinin En Genç İl Başkanı Olarak Beni Seçen Yoldaşlarıma tekrar teşekkür ediyorum.

Şimdi daha zor ve anlamlı bir yola adım atıyoruz.

Nazım Hikmet’in de dediği gibi ‘Bir Ağaç Gibi Tek ve Hür ve Bir Orman Gibi Kardeşçe Yaşamak’ için Cumhuriyet Halk Partisi Ailemin daha çok çalışacağına ve daha çok mücadele edeceğine inancım sonsuzdur.

Ben değil BİZ diyerek yola çıkıyoruz.

Haydi Cumhuriyet Halk Partisi Ailem yaptık yine yapacağız

En Büyük Sevdam Süleymanpaşam Vira Bismillah…

Yaşasın Cumhuriyet

Yaşasın Cumhuriyet Halk Partisi

Yaşasın Mustafa Kemal ATATÜRK

 

Yayınlanma Tarihi : 18/11/2023 21:23
Okunma Sayısı : 481
reklam 1
  

TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KİM OLSUN?


CÜNEYT YÜKSEL
CANDAN YÜCEER