YÜKSEL, TEKİRDAĞ’IN DEĞİŞİM, GELİŞİM VE DÖNÜŞÜM HARİTASINI ÇİZİYORUZ

YÜKSEL, TEKİRDAĞ’IN DEĞİŞİM, GELİŞİM VE DÖNÜŞÜM HARİTASINI ÇİZİYORUZ

AK Parti'nin Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel, seçim kampanyasını tüm hızıyla sürdürüyor. Tekirdağ'ın ilçelerine gerçekleştirdiği ziyaretlerini sürdüren Yüksel, geride bıraktığımız hafta içinde Hayrabolu, Malkara, Muratlı, Ergene, Saray, Çerkezköy ve Çorlu'yu kapsayan geniş bir programı tamamladı. Yüksel'e, Cumhur İttifakı'nın yöneticileri ve ilçelerin Belediye Başkan Adayları da eşlik etti.

Gerçekleştirilen ziyaretler sırasında, Yüksel; oda ve dernekler, huzurevleri, fabrikalar, AK Parti teşkilatları, semt pazarları ve esnaf ile buluştu. Yüksel bu buluşmalarda, "Tekirdağ İçin Gerçek Belediyecilik" vizyonu çerçevesinde planladığı proje ve hedefleri vatandaşlarla paylaştı.

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel, seçim çalışmalarına ilişkin yaptığı açıklamada, "Tekirdağ'ımızın her bir ilçesinde, merkez ve kırsal mahallelerimizde, değişim, gelişim ve dönüşüm rüzgarını estireceğiz. Kadınlarımız, çiftçilerimiz ve emeklilerimiz başta olmak üzere, her kesimden vatandaşımıza özel projelerle geliyoruz.” dedi.

"Tramvay ve hafif raylı sistem projelerimizle ulaşımda yeni bir sayfa açıyoruz" diyen ve Tekirdağ için büyük dönüşüm vaadinde bulunan Yüksel, alt yapı sorunlarından arındırılmış, daha kaliteli ve uygun fiyatlı içme suyu sağlanmış, ulaşım sorunları köprülü kavşak ve dalçık projeleriyle çözülmüş bir şehir hedefliyor.

Cüneyt Yüksel'in saha çalışmaları ve vaatleri, Tekirdağ'ın dönüşüm ve gelişim yolculuğunda önemli bir adım olarak değerlendiriliyor.

 

Yüksel, projeleri ve vizyonu ile Tekirdağ'ı daha modern, daha yaşanabilir ve sürdürülebilir bir geleceğe taşıma sözü veriyor.

 

Yayınlanma Tarihi : 19/2/2024 00:46
Okunma Sayısı : 274
reklam 1
  

TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KİM OLSUN?


CÜNEYT YÜKSEL
CANDAN YÜCEER