ZAFER MAHALLESİ KADIN YAŞAM MERKEZİ’NİN TEMELİ TÖRENLE ATILDI

ZAFER MAHALLESİ KADIN YAŞAM MERKEZİ’NİN TEMELİ TÖRENLE ATILDI

Süleymanpaşa Belediyesi, dev bir projeyi daha hayata geçiriyor. Zafer Mahallesi’nde yapılması planlanan Kadın Yaşam Merkezi projesi, düzenlenen temel atma töreni ile inşa edilmeye başladı.

Süleymanpaşa Belediyesi tarafından ilki Çınarlı Mahallesi’nde inşa edilen Kadın Yaşam Merkezlerinin ikincisi Zafer Mahallesi’nde inşa ediliyor. Mahalle sakini kadınların meslek edindirme kurslarından sanat atölyelerine, spordan sosyalleşmeye kadar birçok ihtiyacını karşılayacak olan tesisin inşaatı, düzenlenen temel atma töreni ile başladı.

UZUNLAR TÖRENDE KONUŞTU

Törende konuşan Başkan Uzunlar, Süleymanpaşa’da yaşayan kadınların sosyal aktivitelere katılması, kendilerini geliştirmeleri ve keyifli vakit geçirmeleri amacıyla farklı mahallelerde Kadın Yaşam Merkezleri inşa edildiğini ifade ederek, Zafer Mahallesi’nde yapımına başlanan tesisin, mahalle sakinlerine hayırlı olmasını diledi. Uzunlar, Kadın Yaşam Merkezinin en kısa sürede tamamlanarak hizmete girmesi için çalışmaların sürdüğünü sözlerine ekledi.

PROJEDE HANGİ HİZMETLER YER ALACAK?

Zafer Mahallesi Kadın Yaşam Merkezi; derslikler, sanat atölyeleri, zengin bir kütüphane, modern bir fitness salonu, yüzme havuzu, geleneksel hamam, masaj odası, mescit, kafeterya ve çocuklar için bir oyun alanını bünyesinde barındıracak. Tesiste ayrıca 14 kişinin konforlu bir şekilde barınabileceği bir misafirhane de yer alıyor.

Yayınlanma Tarihi : 6/10/2023 21:36
Okunma Sayısı : 400
reklam 1
  

TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KİM OLSUN?


CÜNEYT YÜKSEL
CANDAN YÜCEER