AK PARTİ İLKER’DEN. CHP MESTAN’DAN ÇOK MEMNUN

AK PARTİ İLKER’DEN. CHP MESTAN’DAN ÇOK MEMNUN

AK PARTİ İLKER’DEN. CHP MESTAN’DAN ÇOK MEMNUN

Bugüne kadar muhalefet ettiğini ne duyan, ne de gören olmuş! Partilisi, çevresi, vatandaşlar; “Biz onu köfteci olarak tanırız iyi bir iş adamı ama o siyaset bilmez. Tepeden inme il başkanı bu kadar olur. Mestan Özcan gitsin mi, kalsın mı?, diye oylama yapsınlar Ak Parti’ye hiçbir faydası yok, herkes gitsin der”

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve 7 ilçe CHP’de. CHP parti üyeleri dahil herkes ‘Ak Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan’dan çok memnun’!.. Dedikleri; “Adamın ağzı var dili yok. Çalışıyormuş gibi yapıp ilçeleri ve örgütlerini gezmekten başka bir şey yapamıyor. İş yerlerinden dolayı Kadir Albayrak takıntısı onun elini kolunu bağlamış”

Algı bu yönde…

 

İşin aslı şu. Ak Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan muhalefet yaparken boyunu aşan çıkışlar yaptığında bir çuval inciri berbat ediyor. Mesela, bütün teşkilatları kadın kolları, gençlik kolları dahil kendisine bağlayarak burada benim borum ötecek. Ya onlar, ya ben sevdası geçmişte olduğu gibi partiyi kafadan ikiye bölüyor. CHP bunların olmasından memnuniyet duyuyor. Tıpkı Ak Parti’ye Süleymanpaşa’da seçim kazandırdığı söylenen, CHP Süleymanpaşa İlçe Başkanı İlker Yağcıoğlu’ndan Ak Partililerin memnun olduğu gibi.

 

CHP Süleymanpaşa’ya parti üyesi yapılanlara “ya sen bizim il, ilçe seçimlerinde bana, yerel ve genel seçimlerde git yine kendi partine oy at” denildiği bile iddia ediliyorsa Mestan Özcan’ın CHP’ye hizmet etmediğini kim söyleyebilir. Mesela, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin kısaltılmışı T.C ibaresi hakkında  Mestan Özcan, “…Böyle ufak şeylere takılı kalmayalım. Ben Tekirdağlı vatandaşlarımızın da bu konulara çok takılı kalacağını düşünmüyorum…” dediğinde kimlerin değirmenine su taşıdın. Ya da en son “Ben size taaruzu değil ölmeyi emrediyorum” diyen Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve vatan uğruna şehit olanlarla bugünü kıyas edip yapılan paylaşıma nasıl beğeni koyarsın? Ya da, 2019 seçim propogandası sırasında mavi beyaz kravat takan Ekrem İmamoğlu’na Yunan, kırmızı beyaz kravat takan Binali Yıldırıma ise Türk olduğu damgasını yapıştırarak “Kravat renkleri size neyi hatırlatıyor” nasıl dersin, kime hizmet edersin?

 

CHP Süleymanpaşa İlçe Başkanı İlker Yağcıoğlu, Albayrak’ı işaret ederek, whatsapp’ta yaptığı bir paylaşımda “büyükşehir belediyesi’nin hiçbir paylaşımını paylaşmıyoruz arkadaşlar” dedi. Peşinden, Rumeli İskelesi’nin açılışı ile ilgili Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ı hedef alarak, “Bu ayıp Sayın TBMM Başkanı'nın, Sayın Vali'nin, Sayın Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı'nın ve Sayın Süleymanpaşa Belediye Başkanı'nın peşini bırakmayacaktır...” Buna benzer Eşkinat’ı da hedef alan birçok paylaşımlarda bulundu. Kime muhalefet?, CHP’ye. Kime çalıştı?, Ak Parti’ye. Mestan Özcan ters muhalefetle kime zarar verdi?, Ak Parti’ye. Kime çalıştı? CHP’ye.

Kime yaradı. İyi Parti’ye.

Çözüm: İlker Ak Parti’ye, Mestan CHP’ye geçerse sorun kalmaz, herkes dalgasına bakar…

 

 

Özer ENGİNLER

Yayınlanma Tarihi : 20/9/2020 22:52
Okunma Sayısı : 762
reklam 1
FACEBOOK BAKBİTV REKLAM

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN