ÖĞRENCİ SERVİSLERİ SESLERİNİ DUYURMAK İÇİN İYİ PARTİ’NİN KAPISINI ÇALDI

ÖĞRENCİ SERVİSLERİ SESLERİNİ DUYURMAK İÇİN İYİ PARTİ’NİN KAPISINI ÇALDI

ÖĞRENCİ SERVİSLERİ SESLERİNİ DUYURMAK İÇİN İYİ PARTİ’NİN KAPISINI ÇALDI

 

İyi Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanı Ali Darıcı, il yönetimi ve örgütlerinle birlikte aldıkları “vatandaşın ve esnafın haklarını sokaklarda, meydanlarda basınla paylaşarak, parti binasında oturarak değil onlarla birlikte yan yana durarak duyuracağız…” kararını bu kez de çaresiz durumda kalıp evlerine ekmek götürmekte zorlanan öğrenci servislerinin ve çalışanlarının sesini duyurmak için sahada yerini aldı.

 

Çaresiz kalan öğrenci servisi kooperatifleri, haklarının aranması için çalışanlarınla birlikte İyi Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanlığı’na giderek yardım istedi. Bir takım araştırmalar yaptıktan sonra bunu rapor olarak ortaya koyan İlçe Başkanı Darıcı, araçlarınla birlikte öğrenci servisi kooperatif temsilcileri  ve çalışanlarını da yanına alarak Süleymanpaşa Sahil Dolgu Alanı Anfi Tiyatro’nun hemen önünde rapor olarak ortaya koyduğu çalışanların sorunlarını basınla paylaştı.

 

Sorulan soru üzerine Ali Darıcı: “Pandeminin sekteye uğrattığı sektörlerle alakalı çalışmalarımıza devam edeceğiz. Partimizin kapıları vatandaşlarımıza, esnaflarımıza 7/24 herkese her zaman açık. Ali Darıcı’ya telefonla herkes 7/24 ulaşabilir” dedi.

 

Devamı, izleyeceğiniz görüntülü haberde…

 

Bak bitv
İÇ YAPIM
"BAK Bİ HABER"
BAKBİTV PRODÜKSİYON

Özer ENGİNLER. Genel Yayın Koordinatörü.
İletişim:
0533 513 4201
TEKİRDAĞ / SÜLEYMANPAŞA

Yayınlanma Tarihi : 17/9/2020 01:57
Okunma Sayısı : 540
reklam 1
  

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN