SERTAÇ ALKAYA, İYİ PARTİ İL BAŞKANLIĞI’NA TAM KADRO ADAYIM DEDİ

SERTAÇ ALKAYA, İYİ PARTİ İL BAŞKANLIĞI’NA TAM KADRO ADAYIM DEDİ

SERTAÇ ALKAYA, İYİ PARTİ İL BAŞKANLIĞI’NA TAM KADRO ADAYIM DEDİ

İyi Parti Tekirdağ İl Başkanı Sertaç Alkaya, Tekirdağ İl Başkanı  adayı olduğunu (İyi Parti İl Başkanlığı’nda) basına yaptığı açıklamayla Tekirdağlılara duyurdu.

Yönetimine yeni katılanları da dahil ettiğini ifade eden Alkaya;  “Tam kadro il başkanlığına talibiz” dedi.

2. Olağan Kongrenin 19 Temmuz’da yapılmasına karar verildiğini, Tekirdağ’ın 10 ilçesinde olağan kongrelerinin tamamlandığına dikkat çeken Alkaya, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in önderliğinde iktidar hedefine yürüdüklerini dile getirdi. İl başkanlığı döneminde parti olarak yaşanan bir takım  sıkıntılardan bahseden Sertaç Alkaya; “…Tekirdağ’lı olarak baktığımız zaman  alışık olmadığımız bir sistemden kurulan bir parti. Her türlü engellemelere karşı olan bir sistemde de 6 ayda teşkilat kurup seçimlerde 1 vekil çıkarttık…” “…Hedefimiz Meral Akşener’i Cumhurbaşkanı yapmak…”

Mevcut il başkanı ve yeniden 2. kez il başkanlığına talip olan Sertaç Alkaya’ya çok önemli bir soru sordum, “İl başkanlığına aday olmanızın sebeplerinden biri yarın öbürgün ben belediye başkanlığına aday olurum, yada milletvekilliğine aday olurum, böyle bir düşünceniz var mı? Yani partinizi il başkanıyken arkadaş ben bıraktım gidiyorum, bundan sonra yeni gelecek arkadaşla devam edin mi diyeceksiniz?” Aslında bu soruya il başkanlığına aday olan herkes net cevaplar vererek neden aday olduğuna açıklık getirmeli. Bu sorunun ilk muhatabı Sertaç Alkaya oldu. Bakalım nasıl cevaplar verdi.

 

Birlikte izleyelim…

 

Bak bitv

İÇ YAPIM

"BAK Bİ HABER"

BAKBİTV PRODÜKSİYON

Özer ENGİNLER. Genel Yayın Koordinatörü.

İletişim:

0533 513 4201

TEKİRDAĞ

SÜLEYMANPAŞA

 

Yayınlanma Tarihi : 29/6/2020 21:48
Okunma Sayısı : 825
reklam 1
  

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN