YÜKSEL’İN BU HAREKETİ BÜTÜN TABULARI YIKTI

YÜKSEL’İN BU HAREKETİ BÜTÜN TABULARI YIKTI

YÜKSEL’İN BU HAREKETİ BÜTÜN TABULARI YIKTI

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak: “Op. Dr. Adem Dalgıç’ın adının yaşatılacağı Aşevi binamızı 31 Ağustos Pazartesi günü saat 18.00’da halkımıza açık olarak gerçekleşecek törenle hizmete açıyoruz.” dedi.

 

Yüksel’in yaptığı paylaşımının altına geçtiğimiz seçimlerde Süleymanpaşa CHP İlçe Başkanı adayı olan Serdar Gelgeç şöyle yorum yaptı:

“Sayın başkan, aşevi ve Adem başkan konusunda emin misiniz? Eğer öyleyse bu şehre emeği geçmiş Ekrem başkanın adını nereye vermek düşüncesindesiniz? Kolay gelsin”

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’in cevabı:

“Serdar Gelgeç, Tabiki”

Bir başkasının yaptığı yoruma Yüksel: “Aşevi çalışması Sn. Başkanın zamanında başladı. Dolayısı ile kim ki milletimiz için zerre kadar bir emek verdi ise hakkını vermek lazım...” dedi.

 

Hangi partiye gönül vermiş olursa olsun her seçmenin seçilmiş olan belediye başkanına karşı (bize nasıl hizmet verecek diye) bir beklentisi mutlaka olur. Bazı mahallelerin isimlerini Atatürk, İstiklal ve Cumhuriyet olarak Süleymanpaşa’ya yakışacak şekilde değiştirdi.

Atatürk mahallesi’nde çalışmaları bitmek üzere olan Tekirdağ’ın birçok yerinden görülebilecek göndere çekilmiş bayrağımızla Atamızın heykelinin yer aldığı “Ata Tepe projesi” ve hemen altında gelen ziyaretçilere hizmet vermek üzere tasarlanan “Paşa Park projesi” gibi.

Bunlar bizim değerlerimize verilen hizmetler. Op. Dr. Adem Dalgıç’ın adının Aşevi binasına verilmesi de çok önemli. Açılışı 21 Ağustos Cuma günü saat 18.00’da yapılacak 100. Yıl Mahallesi’nde bulunan spor tesislerini 'Süleymanpaşa’ya kazandıran eski Tekirdağ Belediye Başkanı Ahmet Aygün’ün adının verilmesi gibi.'

 

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’in tarihimizle bağlantı kurarak, 28 Ağustos Cuma günü saat 18.00’da düzenlenecek törenle halkımızın hizmetine sunacağız dediği Rumeli İskelesi ile Selanik Meydanı gibi. Her önemli değer bir yerlerde yaşatılmayı hak etmiyor mu? CHP’li Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak bile yapılanları incelemek için siyaseti bir yere bırakıp, bu heyecana ortak olmak istercesine  Rumeli İskelesi’ne gitmedi mi? Başkan Yüksel’in ‘Kadir Albayrak’ın yada Ekrem Eşkinat’ın ismini bir yerlere vermeyeceğini kim bilebilir?’

 

Vizyon sahibi, değerlerimize önem veren, harıl harıl çalışan, Süleymanpaşa’nın haklarını çatır çatır arayan, başka ilçelerin bile kıskanarak baktığı bir belediye başkanına sahip olmayı kim istemez? Adam, her sabah işe “SÜLEYMANPAŞA’DA BUGÜN” başlığı atarak hangi mahallelerde ne tür işler yapılacak alt alta sıralıyarak başlıyor.

 

Adam, Gençler hazır mısınız?, diyerek paylaşımda bulunuyor.

“Şehrimizin dört bir yanında eş zamanlı devam eden Çok Amaçlı Spor Sahası projelerimizle, gençlerimize konforlu spor alanları hazırlıyoruz. Şehrimizin dört bir yanında yapımı devam eden Çok Amaçlı Spor Sahalarımız bitti bitiyor. Gençlerimizin hayatına hareket katmakta ve spor alışkanlıklarını arttırmakta kararlıyız” diyor, dediklerini de yapıyor.

 

Büyükşehir olup 22 daire başkanın olacağına, Gökhan Saygı, Hüseyin Uzunlar, Kenan Taşkın, Sabri Çınar, Şenol Karaküçük gibi 5 kişilik ekibin olsun

 

 

Özer ENGİNLER.

Yayınlanma Tarihi : 18/8/2020 15:54
Okunma Sayısı : 846
reklam 1
  

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN