YÜKSEL, 30 FARKLI SPOR TESİSİ İÇİN HAREKETE GEÇTİ

YÜKSEL, 30 FARKLI SPOR TESİSİ İÇİN HAREKETE GEÇTİ

YÜKSEL, 30 FARKLI SPOR TESİSİ İÇİN HAREKETE GEÇTİ

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, seçim çalışmaları sırasında yapacağım diye özellikle gençlere söz verdiği spor tesislerini yapmak için çeşitli mahallelerde çalışmalara başladı.

Yüksel’in söz verdiği bizim de takipçisi olduğumuz projeler arasında yer alan “30 farklı spor tesisi ve sosyal tesis projesi” içinde çeşitli sporların yapıldığı bir alan olmakla birlikte yaşlısından gencine sosyalleşmenin de kapılarını açacak bir etkinlik merkezi olacak. Günün belli saatlerinde makamında bulunan Yüksel, vaktinin çoğunu başkan yardımcıları dahil kendi kadrosuyla birlikte yapılan projelerin takipçisi olarak geçiriyor, vatandaşlarımız da onun neler yaptığını ilgi ile izliyor.

Çeşitli mahallelerde nasıl bir başlangıç yapıldı?

 Spor tesisleri hızla yükseliyor

Süleymanpaşa Belediyesinin başlattığı 30 spor sahası ve sosyal tesisi kapsayan yatırım hamlesi tüm hızıyla sürüyor. Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Ortacami, Namık Kemal ve Çiftlikönü Mahallelerinde devam eden çalışmaları yerinde inceledi.

Süleymanpaşa’da eşi görülmemiş bir yatırım hamlesi gerçekleştiren Süleymanpaşa Belediyesi, 30 farklı spor tesisi ve sosyal tesis projesi ile ilgili çalışmalarında hız kesmiyor. Proje aşaması tamamlanan tesisler için birer birer düğmeye basılırken, inşaat aşamasındaki tesisler de hizmete girmek için gün saymaya başladı.

ORTACAMİ VE NAMIK KEMAL’DE HAFRİYAT BİTTİ, ÇİFTLİKÖNÜ SONA YAKLAŞTI

Ortacami ve Namık Kemal Mahallesi’nde yapılacak olan spor sahaları ve sosyal tesislerin hafriyat çalışmaları tamamlandı. Çiftlikönü Mahallesi’nde hayata geçirilen spor tesisinde ise inşaat çalışmaları ara vermeden sürdürülüyor.

BAŞKAN YÜKSEL ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, inşaat aşamasına gelen Ortacami ve Namık Kemal Mahallesi spor tesisleri ile hızla yükselen Çiftlikönü Mahallesi spor tesislerinde incelemelerde bulunarak çalışmaları yerinde takip etti.

YÜKSEL ÇALIŞMALAR HAKKINDA BASINA BİLGİ VERDİ.

“GENÇLERİMİZE VERDİĞİMİZ SÖZÜ YERİNE GETİRİYORUZ”

Süleymanpaşa’da yaşayan gençlere yönelik önemli yatırımlar gerçekleştirdiklerini, iki yıl içinde tamamının hizmete girmiş olacağı 30 farklı spor tesisini gençlerin kullanımına hazır hale getirmek için çalıştıklarını ifade eden Başkan Yüksel, göreve gelirken gençlere verdiği sözleri yerine getirdiklerini kaydetti. Yüksel, “Gençlerimize verdiğimiz sözü yerine getiriyor; şehrimizdeki birçok mahalleye kazandıracağımız spor sahaları ve sosyal tesisler için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çiftlikönü mahallemizde yapımına devam ettiğimiz projenin detaylarını yerinde planlıyoruz. Şehrimize kazandıracağımız bir diğer spor sahası ve sosyal tesis projemizi de Namık Kemal Mahallemizde inşa ediyoruz. Ayrıca Ortacami Mahallemizde inşa edeceğimiz spor sahası ve sosyal tesis projemize de başladık. Yerinde yaptığımız incelemeler ile detaylarını planladığımız yeni spor ve yaşam alanlarını en kısa sürede tamamlayarak vatandaşlarımızın hizmetine sunmayı hedefliyoruz. Şimdiden hayırlı olsun,” diye konuştu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Yayınlanma Tarihi : 27/6/2020 15:19
Okunma Sayısı : 912
reklam 1
FACEBOOK BAKBİTV REKLAM

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN