TEKİRDAĞ İYİ PARTİ İL BŞK A. ALKAYA, KONGRE ÖNCESİ YÖNETİM KURULUNU AÇIKLADI

TEKİRDAĞ İYİ PARTİ İL BŞK A. ALKAYA, KONGRE ÖNCESİ YÖNETİM KURULUNU AÇIKLADI

TEKİRDAĞ İYİ PARTİ İL BŞK A. ALKAYA, KONGRE ÖNCESİ YÖNETİM KURULUNU AÇIKLADI

İyi Parti Tekirdağ İl Başkan Adaylığı’na 2. Kez aday olan, şu an hala İl Başkanlığı görevini sürdüren Sertaç Akaya, Yönetim Kurulu üyelerini kongre öncesi açıklayarak Tekirdağ siyasetine damga vurdu.

 

‘Tekirdağ siyasetinde böylesi ne duyuldu, ne görüldü’ denecek kadar şeffaf yönetim kadrolarını oluşturan Alkaya’nın bir, bir açıklanan yönetim kurulunda, erkeklerin yanı sıra kadınların ön planda olmaları ev hanımından avukatlara varana kadar çeşitli meslek gruplarına yer vermesi yapılması mümkün olan bir baskın seçime dolu, dolu hazır olduklarını herkesin anlayacağı bir şekilde ortaya koydu.

 

İyi Parti Tekirdağ İl Başkan Adayı Sertaç Alkaya ile yaptığım kısa bir röportaj da kendisine, Buradan Tekirdağ halkına iyi mesajlar verdiniz öyle mi diyelim? Diye sorduğumda aldığım cevap aynen şöyle oldu: “…Evet, iyi mesajlar verdik. Okuyabilenlere, görebilenlere iyi mesajlar verdik. Artık Tekirdağ siyaseti iki başlı kutuplaşmış siyasetin dışına çıktı. 3. Yolu artık Tekirdağlı vatandaşlarımız gördü. Onu da gösterdik burada.” dedi…

 

Haberin detayları izleyeceğinin video da….

 

Bak bitv

İÇ YAPIM

"BAK Bİ HABER"

BAKBİTV PRODÜKSİYON

Özer ENGİNLER. Genel Yayın Koordinatörü.

İletişim:

0533 513 4201

TEKİRDAĞ

SÜLEYMANPAŞA

Yayınlanma Tarihi : 4/7/2020 03:53
Okunma Sayısı : 1532
reklam 1
FACEBOOK BAKBİTV REKLAM

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN