SIYRILAMAZSINIZ! BELLİ Kİ MESELEYİ ÇÜRÜTÜP, UNUTTURMAYA, GÜNDEMDEN DÜŞÜRMEYE ÇALIŞIYORSUNUZ

SIYRILAMAZSINIZ! BELLİ Kİ MESELEYİ ÇÜRÜTÜP, UNUTTURMAYA, GÜNDEMDEN DÜŞÜRMEYE ÇALIŞIYORSUNUZ

Akşam Gazetesi köşe yazarı Turgay Güler, “Hepiniz sınıfta kaldınız” başlığı atarak köşesine taşıdığı yazıda:

“Rezillik diz boyu, insanın midesi bulanıyor. Salgın gibi! Dahası da var bilesiniz! Geçen hafta Şişli’yi detay vermeden yazmıştım hatırlarsanız. İçeriğini öğrenince yazmaya elim gitmedi. ‘Şişli’ deyip geçtim. Patladı! Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde de birtakım çirkinliklerden bahsediliyor. Yakında o da patlar.”

“…Bu arada CHP’li kadınlar; size de bravo! Bunca taciz-tecavüz suçlaması, mağdurların çığlıkları ve siz. Niye konuşmuyorsunuz, niçin tepki koymuyorsunuz? Partiniz zarar görür diye mi korkuyorsunuz. Korkmayın görmez. Asıl susarsanız zarar görür…”, diyerek devam eden yazısında ‘CHP’lilerin adının karıştığı taciz-tecavüz olaylarını Kemal Kılıçdaroğlu’nun görmezden geldiğini’ iddia etti.

 

Turgay Güler köşesine taşıdığı yazısında: “Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde de birtakım çirkinliklerden bahsediliyor. Yakında o da patlar.”, dedi. Biz de buradan eyvah, acaba taa oradan CHP Süleymanpaşa İlçe de olanlardan nasıl haberi oldu, yoksa Süleymanpaşa’dan CHP Ankara Genel Merkezi’ne gittiği söylenen dosyaların içinde Güler’in yazısını destekleyen kanıtlar var da bir şekilde onlara mı ulaştı? “Süleymanpaşa ilçesinde de birtakım çirkinliklerden bahsediliyor.”, derken ilçe yönetiminde olanlardan kimi yada hangi ilçe başkanını kast etti? CHP Süleymanpaşa İlçe Yönetimi ve ilçe başkanlarını, kadın kollarını  töhmet altında bırakan Turgay Güler’e ait bu yazı neden tekzip edilmedi.

 

CHP Tekirdağ İl Başkanı Şener Zeynel Saygın, CHP’nin üstüne karabulut gibi çöken “Yakında o da patlar.”, denilen çirkinlik neyse hakkında söylenecek birşeyler yok mu? Bu partide yaşını başını almış saygın insanlar görev aldı, yaşını başını almış saygın ilçe başkanları emek verdi. “İl, ilçe Kadın kollarını hatta vekillerini yanına al, beraber basın açıklaması yap, burada ahlaksızlık yapıp kadınları taciz edenleri affetmeyiz”, deyin. Adam, “Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde de birtakım çirkinliklerden bahsediliyor. Yakında o da patlar.”, diye ulusal gazete de CHP Süleymanpaşa’yı yerin dibine sokuyor, CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka ortalarda yok. CHP Parti Örgütü, Örgüt Yönetimleri ve Yurtdışı Örgütlenmelerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı Tekirdağ’ın kaderini Faik Öztrak’ın ellerine teslim etmiş, Tekirdağ milletvekilleri elleri ceplerinde ıslık çalıyor!

Üstelik biri kadın!, Candan Yüceer, o da susuyor…

Başkan yardımcısı, parti sözcüsü 2. Adam Faik Öztrak susuyor…

Doğal olarak İlhami Özcan Aygun’da susuyor.

 

Nasıl olsa bir şey olmaz da deniyor, mesele yok, işleme  devam.

 

Akşam Gazetesi köşe yazarı Turgay Güler’in “Yakında o da patlar.”, dediği bomba bakalım kimin başında patlayacak? Yazarın iddia ettiği gibi, diyor ki: “Ama sıyrılamazsınız! Belli ki meseleyi çürütüp, unutturmaya, gündemden düşürmeye çalışıyorsunuz. Ama yarın öbür gün başkaca çirkinlikler de ortalığa saçılınca ne yapacaksınız?”

 

Özer ENGİNLER.

 

İşte Akşam Gazetesi köşe yazarı Turgay Güler’in o yazısı: https://m.aksam.com.tr/yazarlar/turgay-guler/hepiniz-sinifta-kaldiniz/haber-1131699

 

Yayınlanma Tarihi : 10/12/2020 22:13
Okunma Sayısı : 630
reklam 1
FACEBOOK BAKBİTV REKLAM

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN